| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| zużycie paliwa prądu webasta https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51036 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | torbupop [ 30 lip 2022, 21:54 ] |
| Tytuł: | zużycie paliwa prądu webasta |
Jakie orientancyjne jest zużycie paliwa, prądu przez webasto suche w ciezarowce? Webasta mokrego w ciężarówkach się nie montuje? Czy mając webasto macie dodatkowe akumulatory bądź prąd idzie z innego niz rozruchowego? Czy mieliscie problem z odpaleniem? |
|
| Autor: | zzx [ 30 lip 2022, 22:23 ] |
| Tytuł: | Re: zużycie paliwa prądu webasta |
0,20 litra na godzinę to maksimum przy suchym. Mokre weźmie trochę więcej. Webasto mają zabezpieczenia by prądu w akumulatorach wystarczyło do uruchomienia silnika. |
|
| Autor: | torbupop [ 01 sie 2022, 20:41 ] |
| Tytuł: | Re: zużycie paliwa prądu webasta |
a jaki pobór suchego na godzine Ah? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|