| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Dmuchawa Scania 2011 przestaje działać po dłuższej jeździe https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51015 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | grk123 [ 20 lip 2022, 15:15 ] |
| Tytuł: | Dmuchawa Scania 2011 przestaje działać po dłuższej jeździe |
Witam serdecznie. Mam problem z dmuchawa. Przestaje dzialac po dluzszej jezdzie. Czasem po 2-3 godzinach w duzym upale, a czasem po 6-7 przy normalnej temperaturze, ale generalnie nie ma reguly. Jaka moze byc przyczyna? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|