| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Winda ZEPRO https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51002 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dawid1234567 [ 07 lip 2022, 8:07 ] |
| Tytuł: | Winda ZEPRO |
Witam. W Scani solówce posiadam windę firmy ZEPRO i co 4-5 miesięcy trzeba wymieniać pompę bo nie ma siły podnosić. Co może być przyczyna ? |
|
| Autor: | zzx [ 07 lip 2022, 11:12 ] |
| Tytuł: | Re: Winda ZEPRO |
Sprawdź czy to wina pompy czy silnika, który może mieć za mała moc. Przyczyną może być też olej i jego czystość . |
|
| Autor: | autowindy.gorzow [ 27 sie 2022, 23:37 ] |
| Tytuł: | Re: Winda ZEPRO |
Zanieczyszczenia w układzie . Znany temat z Zepro. Siłowniki do sprawdzenia szczelności. Wymiana oleju + płukanie zbiornika . |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|