| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Effer 250 4S 2003 r. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50945 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Effer [ 25 maja 2022, 14:51 ] |
| Tytuł: | Effer 250 4S 2003 r. |
Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie sterowania Effera mianowicie jak sparować pilot? Może ktoś pomoże ? |
|
| Autor: | Luka [ 25 maja 2022, 17:48 ] |
| Tytuł: | Re: Effer 250 4S 2003 r. |
Jakiej firmy masz sterowanie? Scanreco? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|