| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jak ustawic żeby gniazdko 12v działało bez stacyjki. Daf cf euro 5 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50893 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | JuniorDaf666 [ 04 kwie 2022, 20:48 ] |
| Tytuł: | Jak ustawic żeby gniazdko 12v działało bez stacyjki. Daf cf euro 5 |
Witam, tak jak w temacie chciał bym. Mieć stały prąd w gniazdku 12v bez włączania zapłonu. Jak to zrobić? Jakieś porady, wskazówki? Dziękuję i pozdrawiam. |
|
| Autor: | ciucma102 [ 04 kwie 2022, 21:03 ] |
| Tytuł: | Re: Jak ustawic żeby gniazdko 12v działało bez stacyjki. Daf cf euro 5 |
Mostek miedzy bezpiecznikiem od tego gniazdka a stalym 12v |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|