| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Opis przyciskow na desce rozdzielczej man tga https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50831 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Duncio [ 23 lut 2022, 10:32 ] |
| Tytuł: | Opis przyciskow na desce rozdzielczej man tga |
Witam, do czego służy zaznaczony przycisk?
|
|
| Autor: | MAN [ 23 lut 2022, 23:02 ] |
| Tytuł: | Re: Opis przyciskow na desce rozdzielczej man tga |
Dwa poziomy jazdy |
|
| Autor: | k8805 [ 25 kwie 2022, 22:20 ] |
| Tytuł: | Re: Opis przyciskow na desce rozdzielczej man tga |
Cytuj: Dwa poziomy jazdy
A tak dokładniej? Mam to w solówce i po wciśnięciu trochę opuszcza auto, używać przy niskich mostach zamiast opuszczać na pilocie? |
|
| Autor: | MAN [ 26 kwie 2022, 6:56 ] |
| Tytuł: | Re: Opis przyciskow na desce rozdzielczej man tga |
Teoretycznie na opuszczonym powinno się jeździć pustym autem |
|
| Autor: | Kanister87 [ 06 lut 2023, 13:22 ] |
| Tytuł: | Re: Opis przyciskow na desce rozdzielczej man tga |
Haha ja też sie głowiłem co to za przycisk. Już chyba te strarsze modele lepsze, bo chociaż człowiek wsiadał i wiedział. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|