| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania r 450 ciśnienie w układzie chłodzenia https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50682 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | JacekB [ 04 gru 2021, 0:00 ] |
| Tytuł: | Scania r 450 ciśnienie w układzie chłodzenia |
Witam, po załączeniu retardera rośnie ciśnienie w układzie chłodzenia i wyrzuca płyn przez korek zbiorniczka wyrównawczego. Głowice były ostatnio zrobione i tu nie powinno być problemu. Ma ktoś jakiś pomysł, co może powodować taką awarię? |
|
| Autor: | Luka [ 04 gru 2021, 0:30 ] |
| Tytuł: | Re: Scania r 450 ciśnienie w układzie chłodzenia |
Głowiczka sprężarki powietrza. |
|
| Autor: | MAN [ 04 gru 2021, 19:39 ] |
| Tytuł: | Re: Scania r 450 ciśnienie w układzie chłodzenia |
Miałem podobny przypadek że płyn wyrzucało przy hamowaniu retarderm. Okazało się że rdza zeżarła tuleje cylindrów i waliło kompresją do układu chłodzenia podczas działania hamulca silnikowego razem z retarderem |
|
| Autor: | Przemomechanik [ 29 kwie 2024, 8:21 ] |
| Tytuł: | Re: Scania r 450 ciśnienie w układzie chłodzenia |
Cytuj:
Głowiczka sprężarki powietrza Dołącze sie do postu, sprężarka zostala wymieniona na nową w serwisie i te same rzeczy co u kolegi co pisze, co może być przyczyną? Dziękuje za odpowiedź.
|
|
| Autor: | Kurot [ 30 kwie 2024, 19:01 ] |
| Tytuł: | Re: Scania r 450 ciśnienie w układzie chłodzenia |
Sam retarder może być walnięty. Znajomemu w manie uszkodzony retarder rozerwał chłodnice |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|