| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Mercedes MP2 dodatkowa oś skrętna EHZ https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50678 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 02 gru 2021, 8:42 ] |
| Tytuł: | Mercedes MP2 dodatkowa oś skrętna EHZ |
witam panowie problem ze sterowaniem osi podnoszonej. wyświetla błąd A020 błąd komunikacji z gm. sterownik mam po naprawie. zasilania na kostkach dwa stałe i jeden po stacyjce. wygląda że jest w porzadku . gdzie szukac? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|