| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jaki interfejs diagnostyczny do renault dxi? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50650 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | yuhh [ 15 lis 2021, 19:18 ] |
| Tytuł: | Jaki interfejs diagnostyczny do renault dxi? |
Witam Posiadam renówke dxi 460, chciałbym kupić interfejs diagnostyczny, w serwisie używają tech toola, ale 10 tysięcy złotych nie dam, są jakieś tańsze zamienniki? Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|