| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man tgx 18460 2017 airtronic https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50642 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 09 lis 2021, 22:04 ] |
| Tytuł: | Man tgx 18460 2017 airtronic |
Witam, mam problem z ogrzewaniem airtronik, błędów brak jedyne co zauważyłem dziś to nie działa przycisk P po naciśnieciu wyświetla się komunikat OFF gdy odłączę panel na chwilę i podłącze działa normalnie przez 10 sekund poczym znowu nie reaguje jeżeli kto miał podobny przypadek prosiłbym o pomoc. |
|
| Autor: | Kermiter [ 10 lis 2021, 13:34 ] |
| Tytuł: | Re: Man tgx 18460 2017 airtronic |
Klawisz P to programowanie czasowe ogrzewania. Wyswietla OFF bo funkcja jest wyłączona np. W wersji ADR. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|