| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man tga, błąd 03082-00 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50641 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Maciek Piątek [ 09 lis 2021, 19:09 ] |
| Tytuł: | Man tga, błąd 03082-00 |
Wyskoczl błąd 03082-00 pacjent man tga gdzie się znajduje ten czujnik |
|
| Autor: | chodko [ 09 lis 2021, 20:21 ] |
| Tytuł: | Re: Man tga |
W jakim sterowniku ? Jeśli EDC to czujnik ciśnienia oleju , jest przy filtrze oleju. |
|
| Autor: | Maciek Piątek [ 09 lis 2021, 20:44 ] |
| Tytuł: | Re: Man tga |
Cytuj:
W jakim sterowniku ? Jeśli EDC to czujnik ciśnienia oleju , jest przy filtrze oleju.
TakEDC z góry dziękuję
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|