| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| AUTOBUS MAN SILNIK D0824 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50626 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 02 lis 2021, 8:31 ] |
| Tytuł: | AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
problem polega na tym że silnik nie ma mocy ,wyskakuje błąd cb198. w silniku brak wtrysku sterującego. jaka przyczyna ?gdzie szukac? |
|
| Autor: | MAN [ 02 lis 2021, 8:48 ] |
| Tytuł: | Re: AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
Jaki to ma opis błędu? |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 02 lis 2021, 9:05 ] |
| Tytuł: | Re: AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
sygnał czujnika igłowego ,CB198 igłowy czujnik ruchu. i jeszcze sygnał prędkości ,ale nie pisze czego. |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 02 lis 2021, 10:47 ] |
| Tytuł: | Re: AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
czujnik znalazłem jeden,opornośc 920ohm. Nie mam pojęcia jak uruchomić kody migowe. |
|
| Autor: | MAN [ 02 lis 2021, 11:19 ] |
| Tytuł: | Re: AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
To na pewno jest uszkodzony czujnik bo powinien mieć oporność między 90-130 om |
|
| Autor: | MAN [ 04 lis 2021, 9:06 ] |
| Tytuł: | Re: AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
A co z czujnikami na kole zamachowym |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 04 lis 2021, 11:02 ] |
| Tytuł: | Re: AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
jest tylko jeden.założyłem nowy i efekt ten sam |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 25 lis 2021, 14:53 ] |
| Tytuł: | Re: AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
witam panowie.czy taką pompe kiedy nabęde używaną trzeba programować do sterownika? |
|
| Autor: | MAN [ 25 lis 2021, 14:57 ] |
| Tytuł: | Re: AUTOBUS MAN SILNIK D0824 |
Nic nie trzeba programować, jeśli numery pompy będą się zgadzać lub krosować |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|