| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Blenda Man tgx XLX 2011 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50537 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Krzysztof72 [ 11 wrz 2021, 15:33 ] |
| Tytuł: | Blenda Man tgx XLX 2011 |
Witam kupiłem blendę do Mana tgx XLX 2011 pytanie brzmi czy montować tylko na oryginalne śruby czy można dać śruby 10 mm oraz nito nakrętkę zda egzamin ? Czy lepiej będzie montować na zestaw z tulejkami i oryginalnymi śrubami może ktoś także podzucic wymiary od krawędzi do pierwszego dolnego i górnego otworu z góry dziękuję za pomoc i podpowiedzi |
|
| Autor: | Kanister87 [ 06 lut 2023, 13:27 ] |
| Tytuł: | Re: Blenda Man tgx XLX 2011 |
Najlepiej na oryginalne, ale jak nie masz, to i na trytytki może być |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|