| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Historia MAN po VINie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50534 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | k8805 [ 09 wrz 2021, 15:39 ] |
| Tytuł: | Historia MAN po VINie |
Ma ktoś możliwość odpłatnego sprawdzenia historii serwisowej? TGX 2013r. |
|
| Autor: | sadowiak [ 09 wrz 2021, 18:07 ] |
| Tytuł: | Re: Historia MAN po VINie |
Zadzwoń do serwisu, powiedz że chcesz kupić coś takiego i grzecznie zapytaj jak to sumiennie było robione, jeśli auto jest z Niemiec to dużo się i tak nie dowiesz bo w historii jest zazwyczaj wpis np. Usterka skrzyni biegów i kwota jaka została zapłacona za naprawę z przebiegiem przy jakim to było robione i data, nie ma wykazu czesci czy roboczogodzin, tylko kasa. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|