| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Skrzynia 8 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50533 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | darek-scania [ 09 wrz 2021, 8:56 ] |
| Tytuł: | Skrzynia 8 |
Chciałbym zasięgnąć opinii o scanii 420hpi ze skrzynią 8 i przełożeniem mostu 2.71. Potrzebuję to bardziej do jazdy po górach i myślę że to może być czasami niewypał. |
|
| Autor: | trolu [ 09 wrz 2021, 11:32 ] |
| Tytuł: | Re: Skrzynia 8 |
2.71 i 8 skrzynia to musi byc na kołach 295/60 żeby to jakoś jechało |
|
| Autor: | tomco23 [ 10 wrz 2021, 22:37 ] |
| Tytuł: | Re: Skrzynia 8 |
Skrzynia 8-ka nie jest zła ,największy problem z tą 420 w tym wieku możesz mieć z 2 turbina jeśli to e4-chyba że to e5. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|