| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Iveco Wing - hak https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50496 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RadekNet [ 12 sie 2021, 16:59 ] |
| Tytuł: | Iveco Wing - hak |
Cześć! Zastanawiam się nad kupnem Iveco Wing i przebudową na kampera, ale zatrzymuje mnie sprawa haka. Czy w tych pojazdach można bez problemu założyć hak do ciągnięcia przyczep? Radek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|