| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Reflektor do man tgs https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50485 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Pitrek29 [ 07 sie 2021, 16:01 ] |
| Tytuł: | Reflektor do man tgs |
Witam, wie ktoś na jakim kleju jest osadzony reflektor do man tgs? Trzeba go podgrzewać czy rozpuszczalnikiem? |
|
| Autor: | MAN [ 07 sie 2021, 16:08 ] |
| Tytuł: | Re: Reflektor do man tgs |
Szkło jest osadzone na gumowej uszczelce za pomocą metalowych spinek |
|
| Autor: | Pitrek29 [ 07 sie 2021, 16:10 ] |
| Tytuł: | Re: Reflektor do man tgs |
I żeby sciągnąć szkło to nie trzeba nic podgrzewać? |
|
| Autor: | MAN [ 07 sie 2021, 16:23 ] |
| Tytuł: | Re: Reflektor do man tgs |
Nie trzeba nic podgrzewać |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|