| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN M33 nieprzerwanie grzeje https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50417 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | MAN [ 30 cze 2021, 12:36 ] |
| Tytuł: | Re: MAN M33 nieprzerwanie grzeje |
Sprawdzałeś czy jest masa na drugim pinie d tego zaworu? |
|
| Autor: | Tobano [ 01 lip 2021, 19:03 ] |
| Tytuł: | Re: MAN M33 nieprzerwanie grzeje |
Nie ma masy ani napięcia. Na jednym przewodzie wyświetla się jedynie opór |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|