| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Schodzi powietrze Scania Kogel https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50348 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dylu [ 21 maja 2021, 19:55 ] |
| Tytuł: | Schodzi powietrze Scania Kogel |
Witam, Scania 4, naczepa Kogel mam taki problem na postoju bardzo szybko ubywa powietrza, sprawdziłem auto dookoła ale nigdzie nic nie słychać, czy jest możliwość żeby powietrze wracało z powrotem do środka sprężarki i dlatego nic na zewnątrz nie słychać? (Dodam że sprężarka bije powietrze dość szybko więc raczej jest ok), jak odepne przewody naczepy to nic się nie zmienia więc problem jest raczej w ciągniku Gdzie szukać przyczyny problemu? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Luka [ 21 maja 2021, 22:21 ] |
| Tytuł: | Re: Schodzi powietrze Scania Kogel |
Patrzyć pod deszczu/myjni skąd schodzi powietrze. |
|
| Autor: | Jernej [ 21 maja 2021, 22:39 ] |
| Tytuł: | Re: Schodzi powietrze Scania Kogel |
Butelka z mineralki z wodą i odrobina plynu do naczyń i jechać po kolei z przewodami zaworami i wszystkim co ma coś wspólnego z powietrzem |
|
| Autor: | MAN [ 22 maja 2021, 9:11 ] |
| Tytuł: | Re: Schodzi powietrze Scania Kogel |
Może się cofać powietrze do sprężarki, w podstawie osuszacza tam gdzie wchodzi przewód od sprężarki znajduje się zawór zwrotny |
|
| Autor: | davo76 [ 22 maja 2021, 9:46 ] |
| Tytuł: | Re: Schodzi powietrze Scania Kogel |
Dokładnie tak, przerabiałem to w swoim Stralisie cisza jak makiem zasiał a powietrze schodziło po pół godziny... Dopiero jak zrobiłem porządek podstawa osuszacza i zawór szesciodrożny auto trzymało ciśnienie przez weekend. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|