| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Hiab122 problem z hydrauliką https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50342 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Piotr79 [ 19 maja 2021, 11:29 ] |
| Tytuł: | Hiab122 problem z hydrauliką |
Witam szukam fachowca od hydrauliki siłowej hiab 122 zamontowany na wywrotce daf cf85 .Nie ma mocy i cały drży . Możecie kogoś polecić Warszawa mazowieckie .Z góry dziękuję. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|