| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man tgm brak mocy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50306 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 29 kwie 2021, 21:43 ] |
| Tytuł: | Man tgm brak mocy |
Witam panowie Man tgm traci moc i wtedy kopci na czarno. Zaworek sterowania geometria nowy. Czyż by się wieszała geometria? Gruszka sprawna. |
|
| Autor: | JĘDREK [ 01 maja 2021, 11:09 ] |
| Tytuł: | Re: Man tgm brak mocy |
Hamulec silnikowy się przypadkiem nie zacina? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|