wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Części zamienne "Sampa"
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50278
Strona 1 z 1

Autor:  zzx [ 17 kwie 2021, 19:28 ]
Tytuł:  Części zamienne "Sampa"

Używa ktoś części zamiennych firmy "SAMPA".
Kiedyś montowałem osłony bębnów hamulcowych tej firmy i były przyzwoite.
Teraz potrzebuję troszkę bardziej zaawansowane części i nie wiem jak z jakością i solidnością.

Autor:  anDŻej [ 25 lis 2025, 18:24 ]
Tytuł:  Re: Części zamienne "Sampa"

Dzień dobry, trafiłem na to forum szukając odpowiedzi na pytanie powyżej.

Czy któryś z Kolegów mógłby się wypowiedzieć ?
Mam do wymiany miechy z tyłu w FL6 (są popękane ze starości, 24 letnie)
i tak dostępne są nowe:

Contitech po 900 zł /szt
jakiś AUGER po około 450 zł
no i ta SAMPA po niecałe 300

i pytanie czy ktoś to montował i czy trochę to pochodzi ? Wiem że nie tyle co OEM ale parę lat wytrzyma ?
Przebiegi planuję raczej znikome, użytkowanie prywatne (kamper) i raczej mocno obciążone to one nie będą, FLka moja ma 2700kg ładowności, zabudowa będzie ważyć jakieś 1500kg max.

Autor:  chodko [ 25 lis 2025, 18:39 ]
Tytuł:  Re: Części zamienne "Sampa"

Na pewno żadne nie wytrzymają 24 lata . Ja poduszki zawsze kupuję najtańsze bo i tak co 5 lat wymiana .

Autor:  anDŻej [ 25 lis 2025, 19:34 ]
Tytuł:  Re: Części zamienne "Sampa"

Człowieku 24 lata to ja wątpię czy ja sam "wytrzymam" :)
a te najtańsze poduszki które montujesz to jakiej firmy są ? Któraś z wymienionych przeze mnie marek ?

Autor:  chodko [ 25 lis 2025, 19:47 ]
Tytuł:  Re: Części zamienne "Sampa"

Zakładałem Sampa ,Airteh. Magnum i inne dziwne nazwy . U mnie poduszki najtaniej ma Opol---.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/