| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Części zamienne "Sampa" https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50278 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zzx [ 17 kwie 2021, 19:28 ] |
| Tytuł: | Części zamienne "Sampa" |
Używa ktoś części zamiennych firmy "SAMPA". Kiedyś montowałem osłony bębnów hamulcowych tej firmy i były przyzwoite. Teraz potrzebuję troszkę bardziej zaawansowane części i nie wiem jak z jakością i solidnością. |
|
| Autor: | anDŻej [ 25 lis 2025, 18:24 ] |
| Tytuł: | Re: Części zamienne "Sampa" |
Dzień dobry, trafiłem na to forum szukając odpowiedzi na pytanie powyżej. Czy któryś z Kolegów mógłby się wypowiedzieć ? Mam do wymiany miechy z tyłu w FL6 (są popękane ze starości, 24 letnie) i tak dostępne są nowe: Contitech po 900 zł /szt jakiś AUGER po około 450 zł no i ta SAMPA po niecałe 300 i pytanie czy ktoś to montował i czy trochę to pochodzi ? Wiem że nie tyle co OEM ale parę lat wytrzyma ? Przebiegi planuję raczej znikome, użytkowanie prywatne (kamper) i raczej mocno obciążone to one nie będą, FLka moja ma 2700kg ładowności, zabudowa będzie ważyć jakieś 1500kg max. |
|
| Autor: | chodko [ 25 lis 2025, 18:39 ] |
| Tytuł: | Re: Części zamienne "Sampa" |
Na pewno żadne nie wytrzymają 24 lata . Ja poduszki zawsze kupuję najtańsze bo i tak co 5 lat wymiana . |
|
| Autor: | anDŻej [ 25 lis 2025, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: Części zamienne "Sampa" |
Człowieku 24 lata to ja wątpię czy ja sam "wytrzymam" a te najtańsze poduszki które montujesz to jakiej firmy są ? Któraś z wymienionych przeze mnie marek ? |
|
| Autor: | chodko [ 25 lis 2025, 19:47 ] |
| Tytuł: | Re: Części zamienne "Sampa" |
Zakładałem Sampa ,Airteh. Magnum i inne dziwne nazwy . U mnie poduszki najtaniej ma Opol---. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|