| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Demontaż fotela SCANIA https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50188 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | MisiekJOT [ 07 mar 2021, 9:00 ] |
| Tytuł: | Demontaż fotela SCANIA |
Witam. Mam problem gdyż nie mogę zdjĄć siedziska w Scania r440 z2011r. Podpowie ktoś jak to uczynić? |
|
| Autor: | TwoStepsFromHell [ 07 mar 2021, 10:39 ] |
| Tytuł: | Re: Demontaż fotela SCANIA |
Podnosisz do góry rączkę i wyciągasz ile się da, przekrzywiasz rączkę bodaj w prawo i wyciągasz do końca. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|