| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| HDS https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50088 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Paweł Ż [ 26 sty 2021, 22:26 ] |
| Tytuł: | HDS |
Witam ! serdecznie foromowiczów |
|
| Autor: | Luka [ 26 sty 2021, 22:56 ] |
| Tytuł: | Re: HDS |
Brak ślizgów, albo pęknięty wysuw. |
|
| Autor: | Paweł Ż [ 26 sty 2021, 23:02 ] |
| Tytuł: | Re: HDS |
dzięki za odpowiedz jutro sprawdzę i jak by bylo można to jutro na forum potwierdzę tak czy nie wkażdym bąć razie narazie Dzięki , a czy mogą być jeszcze inne przyczyny |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|