| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man TGA przycisk https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49965 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RichneSS [ 04 gru 2020, 8:46 ] |
| Tytuł: | Man TGA przycisk |
![]() Auto to MAN TGA 26.440 z 2006 roku |
|
| Autor: | Długi [ 04 gru 2020, 9:31 ] |
| Tytuł: | Re: Man TGA przycisk |
Jal masz juz pasek "zepsucia" auta na czerwono to wciskasz i sie naprawia. Tylko musisz miec troche kasy na koncie. |
|
| Autor: | chodko [ 04 gru 2020, 19:06 ] |
| Tytuł: | Re: Man TGA przycisk |
Tak na poważnie w samochodach które miały fabryczny telefon przycisk miał wzywać serwis. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|