| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Zabudowa firanka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49761 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kacper94 [ 17 wrz 2020, 8:16 ] |
| Tytuł: | Zabudowa firanka |
Witam, mam pytanie odnośnie montażu zabudowy na ramie. Czy na ramę ze zdjęcia założę taką zabudowę po zdjęciu przystawki? https://www.linkpicture.com/view.php?i ... 1342692710 https://www.linkpicture.com/view.php?i ... 1930115752 |
|
| Autor: | Rossi [ 17 wrz 2020, 8:29 ] |
| Tytuł: | Re: Zabudowa firanka |
To jest BDF więc będziesz potrzebować ramy pomocniczej. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|