wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Montaż TV w SCANIA New Gen
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49615
Strona 1 z 1

Autor:  Mały Dżon [ 28 lip 2020, 10:41 ]
Tytuł:  Montaż TV w SCANIA New Gen

Witam Wszystkich.
Przejrzałem forum i nie znalazłem wcześniej podobnego postu.
Poszukuje sposobu na montaż tv po stronie kierowcy.Ogolnie tapicerka w new gen jest fatalna-jakby z dykty i cała luźna ...😱
Jakby ktoś miał patent zastosowany u siebie to proszę o focie i info.

Autor:  Mały Dżon [ 02 sie 2023, 19:34 ]
Tytuł:  Re: Montaż TV w SCANIA New Gen

Cytuj:
Witam Wszystkich.
Przejrzałem forum i nie znalazłem wcześniej podobnego postu.
Poszukuje sposobu na montaż tv po stronie kierowcy.Ogolnie tapicerka w new gen jest fatalna-jakby z dykty i cała luźna ...😱
Jakby ktoś miał patent zastosowany u siebie to proszę o focie i info.
widze,ze forum całkiem pada....

Autor:  Settler [ 02 sie 2023, 20:40 ]
Tytuł:  Re: Montaż TV w SCANIA New Gen

Wydaje ci się

Autor:  Damian_DAF [ 10 sie 2025, 0:38 ]
Tytuł:  Re: Montaż TV w SCANIA New Gen

Wejdź w temat w Garaż, gdzie prezentuje swoją Scanie i tam masz fotkę jak wygląda oryginalnie zawieszony TV. Scania oryginalnie nie ma jak Volvo, tylko za fotelem kierowcy, nad łóżkiem. Ja dodatkowo, że to fabryczna instalacja mam tam wyprowadzony prąd pod niego, wejście na AUX i podłączenie pod antenę zewnętrzną.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/