| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Montaż TV w SCANIA New Gen https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49615 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mały Dżon [ 28 lip 2020, 10:41 ] |
| Tytuł: | Montaż TV w SCANIA New Gen |
Witam Wszystkich. Przejrzałem forum i nie znalazłem wcześniej podobnego postu. Poszukuje sposobu na montaż tv po stronie kierowcy.Ogolnie tapicerka w new gen jest fatalna-jakby z dykty i cała luźna ... Jakby ktoś miał patent zastosowany u siebie to proszę o focie i info. |
|
| Autor: | Mały Dżon [ 02 sie 2023, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: Montaż TV w SCANIA New Gen |
Cytuj:
Witam Wszystkich.
widze,ze forum całkiem pada....
Przejrzałem forum i nie znalazłem wcześniej podobnego postu. Poszukuje sposobu na montaż tv po stronie kierowcy.Ogolnie tapicerka w new gen jest fatalna-jakby z dykty i cała luźna ... Jakby ktoś miał patent zastosowany u siebie to proszę o focie i info. |
|
| Autor: | Settler [ 02 sie 2023, 20:40 ] |
| Tytuł: | Re: Montaż TV w SCANIA New Gen |
Wydaje ci się |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 10 sie 2025, 0:38 ] |
| Tytuł: | Re: Montaż TV w SCANIA New Gen |
Wejdź w temat w Garaż, gdzie prezentuje swoją Scanie i tam masz fotkę jak wygląda oryginalnie zawieszony TV. Scania oryginalnie nie ma jak Volvo, tylko za fotelem kierowcy, nad łóżkiem. Ja dodatkowo, że to fabryczna instalacja mam tam wyprowadzony prąd pod niego, wejście na AUX i podłączenie pod antenę zewnętrzną. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|