| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man tgx 2012 autopoziomowanie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49543 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sunrise195 [ 29 cze 2020, 1:48 ] |
| Tytuł: | Man tgx 2012 autopoziomowanie |
witam przestało mi działać autopoziomowanie w manie . Na desce wyświetli na zielono ze niewypoziomowany i znika... nie reaguje przycisk zielony od autopoziomowania, podnosi i opuszcza normalnie na strzałkach... i ciężko samemu ustawić poziom...bo nie pokazuje na zegarach nic, że niewypoziomowany;(( Padł czujnik? Bo bezpiecznik cały, wymieniłem nawet, odpiąłem akumulator na 10 min i to samo ;(( |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|