| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN tga 8.220 - luzy zaworowe https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49485 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | PtaQQ [ 05 cze 2020, 17:08 ] |
| Tytuł: | MAN tga 8.220 - luzy zaworowe |
Cześć, czy mółgby ktoś podać jakie powinny być luzy zaworowe w MAN tga 8.220 4X2 BL ? WIN: WMAN13ZZ0BY255003 Z góry dziękuję. |
|
| Autor: | MAN [ 10 cze 2020, 9:05 ] |
| Tytuł: | Re: MAN tga 8.220 - luzy zaworowe |
Ssący i wydech 0,5 mm |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|