| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Klimatyzacja postojowa Man tgx jaką wybrać? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49449 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | panki888 [ 22 maja 2020, 6:30 ] |
| Tytuł: | Klimatyzacja postojowa Man tgx jaką wybrać? |
Witam. Man tgx z 11r. Najwyższa kabina. Jaką najlepiej kupić klime postojową? Chodzi mi o wydajność aby móc pospać w dzień gdyż sporo nocami jeżdżę? Szyberdach mam elektryczny a więc w jego miejsce montaż. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|