| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| volvo fl6 - rosnące ciśnienie powietrza https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49346 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | marlo123 [ 04 kwie 2020, 10:30 ] |
| Tytuł: | volvo fl6 - rosnące ciśnienie powietrza |
Witam. Problem to samoistnie rosnące ciśnienie powietrza w układzie. Po odbiciu przez osuszacz w ukł. od poduszek mam ok. 12bar natomiast na hamulcach powinno być ok. 7-8 bar, a wskazówki po chwili samoczynnie idą w zakres 12. Podmieniłem 4-obwodowy od innego auta i dalej to samo. Czy to wina reduktorów wkręcanych do butli (są 2 i dziwne żeby nagle obydwa padły)? poozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|