| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Oświęcim - Sasa (Słowacja) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49342 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | uminus [ 02 kwie 2020, 16:55 ] |
| Tytuł: | Oświęcim - Sasa (Słowacja) |
Witam forumowiczów Pierwszy raz wybieram się na Słowację, nigdy tam nie byłem nawet turystycznie No i ich urządzenia na szybę nie mam, dużo formalności mnie czeka? |
|
| Autor: | Wojtas [ 02 kwie 2020, 17:02 ] |
| Tytuł: | Re: Oświęcim - Sasa (Słowacja) |
Zwardoń zamknięty. Możesz na Cieszyn i na Mosty. W Cadcy tunel zamknięty ale jest objazd przez miasto jak dla ADR. |
|
| Autor: | uminus [ 02 kwie 2020, 17:23 ] |
| Tytuł: | Re: Oświęcim - Sasa (Słowacja) |
Dzięki |
|
| Autor: | patrykbor [ 02 kwie 2020, 18:05 ] |
| Tytuł: | Re: Oświęcim - Sasa (Słowacja) |
Wyrobienie czeskiego telewizora to 15 minut ,tak że żaden klopot. Nie wiem za ile minimum trzeba doładować ale tam za przejazd z Cieszyna do Mostów to koszt niecałych 100 koron |
|
| Autor: | Zoltus [ 19 kwie 2020, 14:36 ] |
| Tytuł: | Re: Oświęcim - Sasa (Słowacja) |
Trochę stary temat ale jeśli chodzi o urządzenie czeskie to faktycznie wyrobienie trwa 15 - 20 minut (chyba, że jest kolejka). Minimalna kwota doładowania to 2000 - 2500 koron z tego co pamiętam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|