| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Atego1324 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49284 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kruszy 40 [ 06 mar 2020, 21:57 ] |
| Tytuł: | Atego1324 |
Witam wszystkich pytanko panowie wiecie może do czego takie coś
|
|
| Autor: | Dolar [ 07 mar 2020, 11:41 ] |
| Tytuł: | Re: Atego1324 |
W Actrosie można zwiększyć obroty na biegu jałowym po wciśnięciu przycisku. |
|
| Autor: | Kruszy 40 [ 07 mar 2020, 16:26 ] |
| Tytuł: | Re: Atego1324 |
Dziękuję kolego zobaczę w poniedziałek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|