| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Piaskarka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49244 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | chodko [ 07 lut 2020, 20:43 ] |
| Tytuł: | Piaskarka |
Cześć mam zamiar kupić lub zrobić piaskarkę syfonową, czy ktoś ma doświadczenie jakiej pojemności będzie wystarczająca do wypiaskowania np. felgi od naczepy?Będzie to używane tylko na własne potrzeby. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|