| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Webasto Airtronic D2 wyłącza się https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49143 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | miara80 [ 18 gru 2019, 14:54 ] |
| Tytuł: | Webasto Airtronic D2 wyłącza się |
witam webasto rozgrzewa się pochodzi chwile i się wyłącza wyskakuje błąd 34 i 35 pomoże ktoś? |
|
| Autor: | ociu [ 18 gru 2019, 19:21 ] |
| Tytuł: | Re: Webasto Airtronic D2 wyłącza się |
To samo ortografia.... To nie jest Webasto, tylko Ebersprecher. Spis błędów jest ogólnie dostępny, 2 min w Googlach. Osobiście bym zaczął od wymiany sitka, jeżeli cicho chodzi to będzie raczej to, jak chodzi głośno, kończy się silnik. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|