| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Błąd sterowania ogrzewaniem Iveco Stralis 2007r https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49142 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | miara80 [ 18 gru 2019, 14:52 ] |
| Tytuł: | Błąd sterowania ogrzewaniem Iveco Stralis 2007r |
witam wyskakuje mi błąd sterowania ogrzewaniem stralis 2007r przez ten błąd temperatura się nie zmienia z zimniejszego na cieplejsze i na odwrót w kabinie trzeba zgasić auto i wtedy znów działa ktoś pomoże? |
|
| Autor: | ociu [ 18 gru 2019, 19:16 ] |
| Tytuł: | Re: Błąd sterowania ogrzewaniem Iveco Stralis 2007r |
Na dobry dzień na forum, proszę stosować się do zasad interpunkcji i ortografi. Masz wersję ogrzewania z temperaturą, zacznij od wyczyszczenia czujnika w desce rozdzielczej i sprawdzenia wtyczek które idą od panelu, od czujnika i w stronę kombajnu ogrzewania. |
|
| Autor: | miara80 [ 12 sty 2020, 17:27 ] |
| Tytuł: | Re: Błąd sterowania ogrzewaniem Iveco Stralis 2007r |
Czujnik wyczyściłem dziala w nim mini wentylatorek ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|