| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| DAF XF450 NG https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49127 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 16 gru 2019, 16:49 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Pozdrawiam, do następnego.
|
|
| Autor: | Bauer [ 16 gru 2019, 20:02 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Jeździsz u Holendra, czy jakieś oddziały w Polsce, bo już kilka razy w naszym kraju zestawy z tej firmy widziałem. Podobnie jak i w Austrii. Gdzieś na Instagramie, krążą zdjęcia fajnie porobionego CFa w guldenowskim stylu. Ja to bym się bał robić spota z Luksika MANem. Nie wiadomo, co by się zaczęło dziać z autem po takim spotkaniu. |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 16 gru 2019, 20:26 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Jeździ u Holendra, firma nie ma oddziału w Polsce. |
|
| Autor: | Kierownik [ 16 gru 2019, 20:32 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Albo jeszcze coś odpadnie, i uszkodzi porządnego Dafu |
|
| Autor: | Długi [ 16 gru 2019, 20:32 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Polskiego oddziału nie ma... Za to jest Romski. Od groma ich jeździ w okolicach Gniezna. |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 16 gru 2019, 20:45 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
To nie oddział romski tylko podwykonawca mający 5 samochodów (na innej robocie niż Michał), a ten porobiony dafu to też były pracownik mający 3 samochody obecnie. |
|
| Autor: | Scania14 [ 16 gru 2019, 20:52 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Tak jak napisał Klaudiusz, firma nie ma żadnego oddziału. Jedyną firmą jest ta w NL. Ja jestem zatrudniony u Holendra i tyle. Auta na romskich to byłe ciągniki, które zostały odkupione przez podwykonawcę i jeżdżą pod nami. Obsługujemy 2 fabryki w Polsce, których właścicielami są Belgowie i cała historia. Co do tuningowanego DAFa pewnie chodzi o samochód Kevina, który jest byłym kierowcom, który w zeszłym roku odkupił auto i przeszedł na swoje jeżdżąc jako nasz podwykonawca. |
|
| Autor: | Walos4 [ 26 gru 2019, 0:23 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Wiem że m in. pisownia jest inna. Ale zawsze jak widzę te auta kojarzą mi się z Hermanem. Samą firmę kojarzę jeszcze z przed akcesji Polski do UE. Wtedy te auta, ich konfiguracja, kolor mocno się wyróżniały na drogach. Dzisiaj już efektu „wow” nie ma. |
|
| Autor: | DAKS [ 21 mar 2020, 18:08 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Trochę brudasy ale na myjnie nie ma czasu, trzeba kilometry robić Dzięki Michał i do następnego
|
|
| Autor: | LKV Tomek [ 21 mar 2020, 20:01 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Daks gdzie wywrotka? |
|
| Autor: | DAKS [ 21 mar 2020, 20:27 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Cytuj:
Daks gdzie wywrotka?
Od września w szopie, dosłownie |
|
| Autor: | Kierownik [ 21 mar 2020, 21:08 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
No nie wierzę. Ścieżka kariery na ogół jest odwrotna, czyli z miedzynarodnego na patelnię, a nie odwrotnie. |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 21 mar 2020, 21:26 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Szkoda bo plandeka to już nie to samo A wracając do tematu ten Daf na zdjęciach jak nowy wygląda |
|
| Autor: | DAKS [ 21 mar 2020, 21:51 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Cytuj:
No nie wierzę. Ścieżka kariery na ogół jest odwrotna, czyli z miedzynarodnego na patelnię, a nie odwrotnie.
Przed patelniami była międzynarodówka, z tym że na busach, tam posmakowałem dobrego to trzeba było do tego wrócić, mimo że Michał też na busach zaczynał to już nie róbmy mu tutaj bałaganu w temacie |
|
| Autor: | RAFUS [ 10 kwie 2020, 9:55 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Gotowy projekt się podstawił, to mogłeś korzystać z okazji i się przerzucić Tam auto z zewnątrz, a u Ciebie falbana, tabliczka i poppy... Poskladalbym to. |
|
| Autor: | ciucma102 [ 10 kwie 2020, 22:33 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Nie zgubiłeś naczepy w czwartek wieczorem w Jeleniej Górze |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 10 kwie 2020, 22:36 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Michał jest z Jeleniej Góry. |
|
| Autor: | Scania14 [ 11 kwie 2020, 20:48 ] |
| Tytuł: | Re: DAF CF 75.310 MøbelTraffik |
Cytuj:
Gotowy projekt się podstawił, to mogłeś korzystać z okazji i się przerzucić
Autem dłużej jak do połowy roku jeździł nie będę więc projektu brak, przy następnym samochodzie będę myślał. Co ładniejszego brata Tam auto z zewnątrz, a u Ciebie falbana, tabliczka i poppy... Poskladalbym to. Cytuj:
Nie zgubiłeś naczepy w czwartek wieczorem w Jeleniej Górze
Pewnie chodzi Ci o naczepę która stoi na BP... jeżeli nas kilku z Jeleniej i akurat ten kierowca jeździ samym koniem po dom.
|
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|