| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jak awaryjne opuszczanie Star p183 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48993 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | damianpawlik [ 06 paź 2019, 1:04 ] |
| Tytuł: | Jak awaryjne opuszczanie Star p183 |
Witam Chciał bym się dowiedzieć w jaki sposób opusza się awaryjnie kosz w podnośniku p183 na starze.ciezko cokolwiek znaleźć I na pewno takie informacje komuś się przydadzą. |
|
| Autor: | marek 62 [ 06 paź 2019, 11:20 ] |
| Tytuł: | Re: Jak awaryjne opuszczanie Star p183 |
lineczka zakończona rękojeścią jest na ostatnim ramieniu.Pociągasz oczywiście musi być to sprawne,jak redło pada to ostatnie ramie opuścisz,a główne niekoniecznie.Jest to wystarczająca forma do wyjścia z kosza. |
|
| Autor: | damianpawlik [ 06 paź 2019, 18:08 ] |
| Tytuł: | Re: Jak awaryjne opuszczanie Star p183 |
Bardzo dzięki. Jutro sprawdzę czy u mnie działa. |
|
| Autor: | marek 62 [ 07 paź 2019, 9:11 ] |
| Tytuł: | Re: Jak awaryjne opuszczanie Star p183 |
Bardzo proszę.Nic tak nie działa na pamięc jak stanie na platformie w lutym przez 8 godzin.hehe. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|