| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| 370 dci brak niskiech biegow https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48929 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | barteek994 [ 10 wrz 2019, 16:34 ] |
| Tytuł: | 370 dci brak niskiech biegow |
Czesc koledzy, mam problem z przełączeniem na dolna skrzynie, sterowana jest zaworem z cewką jak w starych dafach mechanicznie wszystko ok pneumatycznie tez, stałe powietrze i sygnał z przełącznika zmiany biegów jest, problemem jest brak napiecia w kostce cewki, wiem to bo po podłączeniu zasilania z akumulatora wszystko gra. pytania moje sa takie czy jest jakis bezpiecznik od tego zaworu i kiedy powinno pojawić sie tam napięcie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|