| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Rekompensata https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48790 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | anakonda [ 12 lip 2019, 22:48 ] |
| Tytuł: | Rekompensata |
Witam wszystkich. Pytanie mam takie: W pierwszy weekend zrobiłem 33h pauzy. Kolejne dwa weekendy było 45h pauzy. Nadszedł trzeci weekend i ostatni termin do oddania zaległych 12h z pierwszego weekendu i teraz jest moje pytanie. Wystarczy że zrobię 36h pauzy 24h + 12h i będzie oddane czy może muszę robić 57h pauzy? 45h + 12h zaległych? Pozdrawiam |
|
| Autor: | korni8808 [ 13 lip 2019, 12:43 ] |
| Tytuł: | Re: Rekompensata |
Wystarczy 36 Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|