| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN F2000 ze wzmacniaczem momentu WSK https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48779 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jacek C [ 03 lip 2019, 22:51 ] |
| Tytuł: | MAN F2000 ze wzmacniaczem momentu WSK |
Witam. Czy ktoś miał okazję demontować coś takiego. Skrzynię odjechała a ten cały wzmacniacz momentu nie chce odejść od silnika. Czy ktoś miał styczność i wie czy jest na to jakiś sposób??? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|