| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Stockholm Truck Meet https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48710 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | marek 62 [ 02 cze 2019, 20:14 ] |
| Tytuł: | Re: Stockholm Truck Meet |
Jest na czym oko zawiesić. |
|
| Autor: | Wilk 09 [ 02 cze 2019, 22:01 ] |
| Tytuł: | Re: Stockholm Truck Meet |
Gratuluje świetnej fotorelacji widać nie brakowało tam pięknych maszyn |
|
| Autor: | RAFUS [ 05 cze 2019, 21:05 ] |
| Tytuł: | Re: Stockholm Truck Meet |
Prawdziwy powrót do starej szkoły! Takie relacje budowały klimat forum. Koparki po modach wzbudziły moje zainteresowanie, dobry przykład na to że każdy może lubić swoją pracę i dbać o sprzęt. Wpadło mi też w oko kilka ciężarówek. Dzięki wielkie Settler. |
|
| Autor: | kamilkorek [ 12 lip 2019, 21:49 ] |
| Tytuł: | Re: Stockholm Truck Meet |
Bardzo fajne zdjęcia |
|
| Autor: | holwiesiekad12 [ 20 sty 2020, 14:08 ] |
| Tytuł: | Re: Stockholm Truck Meet |
Ooo w końcu znalazłem kogoś kto tam był. Warto jechać? Będę przejazdem i zastanawiałem się czy warto zrobić sobie dzień postoju. Taka późna majówka |
|
| Autor: | Settler [ 20 sty 2020, 16:15 ] |
| Tytuł: | Re: Stockholm Truck Meet |
jak przejazdem jesteś akurat tam to myślę ze tak. W tym roku będzie w nowym miejscu niedaleko lotniska Arlanda od 21 do 23 maja, wiec tez nie wiem jak to będzie wyglądać. Specjalnie z Polski bym na pewno nie leciał na żaden zagraniczny zlot, nie jestem aż takim maniakiem |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|