| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Opinie o firmie Stando https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48660 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | AbiUbu [ 09 maja 2019, 12:19 ] |
| Tytuł: | Opinie o firmie Stando |
Witam, czy ktoś kojarzy firmę Stando z Częstochowy? Ich domeną jest transport płynnych produktów spożywczych, ale jak twierdzą na swojej stronie, posiadają dużo szerszy zakres usług, łącznie z przewozem substancji niebezpiecznych. Posiadają rozbudowaną flotę pojazdów i specjalistyczne cysterny: http://stando.com.pl/ Orientuje się ktoś może, jak tam z warunkami pracy? Ciężko się dostać? Dobrze płacą? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|