| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Iveco Eurocargo 75e170 2004 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48433 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | piotrek0308 [ 15 lut 2019, 5:28 ] |
| Tytuł: | Iveco Eurocargo 75e170 2004 |
Witam , Mam problem ze skrzynią biegów w Iveco Eurocargo 75e170 4.0 tector 170km, skrzynia 6 . Przy zmianie biegow podczas jazdy z 4 na 5 pojawia się zgrzyt i z redukcji z 6 na 5 . Czasami 5 wezdzie bez zgrzytu ale rzadko . Na postoju wchodzą bez problemu . Proszę o pomoc, może ktoś ma jakieś przypuszczenia i pomoże . Z góry dziękuje , pozdrawiam . |
|
| Autor: | zzx [ 15 lut 2019, 6:50 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Eurocargo 75e170 2004 |
jak zgrzyta to chyba wysiadł synchronizator. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|