| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Błąd ukladu sterowania - komunikat podnośnik koszowy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48404 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Przemek78x [ 07 lut 2019, 11:00 ] |
| Tytuł: | Błąd ukladu sterowania - komunikat podnośnik koszowy |
Witam Mam problem z podnośnikiem koszowym ( zwyżką ) Esda wyskakuje mi komunikat Błąd układu sterowania wszystkie funkcje niedostępne . Ktos może cos podpowiedziec czy ktos mial z takim czyms problem i wie jak podejsc do tematu gdzie moze tkwic problem ? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|