| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Trasa Polska-Grecja https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48374 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Habababa [ 20 sty 2019, 10:08 ] |
| Tytuł: | Trasa Polska-Grecja |
Witam, jak w temacie którędy najlepiej ? Gdzie jakie opłaty, do załatwienia na granicy czy przez internet . Czy volvo euro5 nada się na taka podróż ? Czy są jakieś specjalne wymagania co do dokumentów ? Pytam, ponieważ chciałbym spróbować przejechać się na Grecję .) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk |
|
| Autor: | bibor80 [ 20 sty 2019, 12:22 ] |
| Tytuł: | Re: Trasa Polska-Grecja |
Węgry z tego co pamiętam można zgarnąć przez neta. Rumunia winiety na granicy. W Bułgarii winiete w postaci naklejki, którą przykleja się na szybę. Kupujesz je na cpn. W Grecji bramki na autostradzie. Płatność gotówką. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | Wojtas [ 20 sty 2019, 21:41 ] |
| Tytuł: | Re: Trasa Polska-Grecja |
W tym roku jeszcze w BG nie byłem ale ponoć wprowadzili winete elektroniczną do kupienia tylko przez Internet więc radzę się tym tematem zainteresować. Jeszcze masz opłaty za przejazd przez most z Rumuni do Bulgarii |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|