| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man 15.250 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48321 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | gnatowski1 [ 31 gru 2018, 23:29 ] |
| Tytuł: | Man 15.250 |
Witam przymierzam się do kupna Man Tgm 15.250 co powiecie o tym manie spalanie, wady, zalety manual czy automat. Pozdrawiam i życzę miłego Sylwestra |
|
| Autor: | Nabiszcz [ 01 sty 2019, 15:21 ] |
| Tytuł: | Re: Man 15.250 |
znajomek ma man-a tgm 15.290 po wyrzuceniu katalizatora na tlumniku spalanie ok 22l |
|
| Autor: | Usunięty użytkownik 32565 [ 01 sty 2019, 18:39 ] |
| Tytuł: | Re: Man 15.250 |
15.250 silnik z jedną turbiną 15.290 silnik z biturbo |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|