| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kołbaskowo - Zakłady azotowe Police https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48155 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jacoo [ 01 lis 2018, 17:31 ] |
| Tytuł: | Kołbaskowo - Zakłady azotowe Police |
Witam. Potrzebna pomoc,jak w temacie. Jak najsprawniej pokonać tą trasę ? A6 -> DK 10 -> DW 115 (tu mi mapa pokazuje 20 t). Czy lepiej będzie z A6 w DK 13 i dalej jakoś przez miasto? Jeszcze jedno pytanie B104 (u wroga)/ DK 10 nożna w tym miejscu przekroczyć granicę i jakoś przebić się do Polic ? Oczywiście dużym ale na pusto |
|
| Autor: | Rossi [ 01 lis 2018, 17:36 ] |
| Tytuł: | Re: Kołbaskowo - Zakłady azotowe Police |
Możesz iść przez Lubieszyne i dalej przez miasto w ciągu DK10 też. |
|
| Autor: | MAN [ 01 lis 2018, 18:18 ] |
| Tytuł: | Re: Kołbaskowo - Zakłady azotowe Police |
Jak mnie pamięć nie myli to na Police jest pokazany objazd przez Kołbaskowo a nie przez centrum Szczecina |
|
| Autor: | Żwirek [ 01 lis 2018, 18:27 ] |
| Tytuł: | Kołbaskowo - Zakłady azotowe Police |
https://goo.gl/maps/ZfPFVcf647s Dokładnie tak jak google pokazują jest najlepiej. Milion razy lataliśmy po adblue, wszystkie warianty sprawdzone Jakbyś chciał lecieć przez Lubieszyn to jak zetniesz przez Dobrą to jest jakaś tonażówka z tego co pamiętam. Znajomy tak nawet mandat wyłapał. Musisz lecieć dk10 aż do ronda gierosa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk |
|
| Autor: | Jacoo [ 02 lis 2018, 19:00 ] |
| Tytuł: | Re: Kołbaskowo - Zakłady azotowe Police |
Dzięki Panowie za podpowiedzi. Pojechałem tak, jak Żwirek podpowiedział. Ok 7:00 byłem na granicy o 7:50 już na bramie w azotach. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|