| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Mercedes Actros 3340 6x6 1999 rok. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48072 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | logidino12 [ 30 wrz 2018, 17:20 ] |
| Tytuł: | Mercedes Actros 3340 6x6 1999 rok. |
Witam, mam pytanie dotyczące Mercedesa Actrosa 3340 , napęd 6x6 1999 rok. Skrzynia biegów manualna. Jak załączyć i wyłączyc półbiegi ? Włączam przełącznikiem i wciskam sprzęgło,puszczam i już jest półbieg ? Jeszcze prosiłbym o wyjaśnienie tych przełączników na załączonym zdjęciu : https://zapodaj.net/ec5067f07f9d1.jpg.html |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|