| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGX Euro 6 - czujnik ciśnienia paliwa https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48070 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | GrandePremo [ 30 wrz 2018, 10:36 ] |
| Tytuł: | MAN TGX Euro 6 - czujnik ciśnienia paliwa |
Witam, Nie wiem gdzie zamontowany jest czujnik ciśnienia paliwa w silnikach EURO 6 w TGX. W Euro 5 był on prawie na wierzchu na listwie tutaj go nie widzę. Będę wdzięczny za informację. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|